بهار و دریا

بهار که میاد همه چی رو از این رو به آن رو میکنه آدما سعی میکنن خودشون رو اصلاح کنن ،طبییعت از خواب زمستانی بیدار میشه و شروع به رشد و سرسبزی میکنه و درختان شکوفه میدن.

اما تا حالا به این فکر کردین که بهار دریا چه شکلیه؟

جالبه بدونین با شروع بهار و شاید هم اندکی قبل از آن دریا به تب و تاب میوفته سر تا سر دریا دچار شور و حال عجیبی میشه خلاصه طوفانی به پا میشه و هرچند که این طوفان برای ما جزیره نشینان دردسرهایی از قبیل عدم امکان تردد به سرزمین اصلی و کمبود مواد غذایی و ... داره اماشیرینه چونکه میدونیم دریا داره خودشو تمیز میکنه همه ی آت وآشغال و ناخالصیها رو از خودش دور میکنه از کف تا سطح . خلاصه تا وقتی که این ناپاکیها رو از خودش دور نکرده آروم نمیشه.

با پایان این بهار دریایی ، سرتاسر دریا رو آرامشی عجیب فرا میگیره و همه موجودات دریا به زندگی روزانه خود با شور و شوقی وصف ناپذیر و در محیطی پاک ادامه میدن.

/ 3 نظر / 28 بازدید
سجاد

سلام اقاي علي پور غرض از مزاحمت شعبه اي كه تازه عابر بانك ميزارن سندي كه عابر بانك ميزنه واسه شعبه سند حساب ميشه؟اين عابر بانك تاثيري در به كارگيري نيروي جديد داره(تحويل دار)؟ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد

سجاد

با سلام و تقدير و تشكر.ببخشيد مزاحم شدم.من از بانك قرض الحسنه مهر ايران قبول شدم الان 6 ماهه خبري نشده.خواستم بدونم تاثير در جذب نيرو داره.ممنون لطف بزرگي كردين.به اميد حق

صباغ

[گل][گل]