جزیره آرزوها

کانون جوانه‌های بانک ملی ایران پس از گذشت یک ماه از شروع فعالیت خود توانست تعداد 3023 نفر را عضوگیری نماید که از این تعداد 35 درصد در گروه سنی 5 تا 10 سال، 34 درصد گروه سنی 10 تا 15 سال، ‌24 درصد زیر 5 سال و 7 درصد بالای 15 سال را تشکیل می‌دهند. 

کانون جوانه‌های بانک ملی ایران علاوه بر اینکه یک سایت تفریحی و سرگرم‌کننده است، نوجوان و جوانان زیر 18 سال را به دنیای واقعی تحقق آرزوها (جزیره آرزوها) برده و در قالبی شیرین و جذاب از قبیل انجام انواع بازی و ... آنان را قادر به کسب امتیاز می‌کند که در نهایت با افتتاح حسابی تحت عنوان حساب آرزوها می‌توانند از تسهیلات خرید کالا تا سقف 40 میلیون بهره‌مند شوند. 
لازم به ذکر است به لحاظ پراکندگی جغرافیایی بیشترین کاربران به ترتیب در استان‌های فارس، تهران، کرمان، قم،‌ اصفهان، خوزستان و خراسان رضوی مستقر هستند. 
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران آمارها حاکی از آن است که از بین 740 نفر شرکت‌کننده در نظرسنجی سایت 6/82 درصد کیفیت آن را عالی اعلام کرده‌اند. 
گفتنی است هم‌اکنون در سایت جوانه‌های بانک ملی ایران به آدرس Http://Kids.Bmi.Ir یک آزمون از مفاهیم بانکی و یک جشنواره عکس و نقاشی در حال برگزاری است که جوانان و نوجوانان تا 15 خرداد ماه سال جاری فرصت شرکت در این مسابقه را دارند و نتایج مسابقات بخش آزمون همزمان با مبعث رسول اکرم (ص) (18 خرداد ماه سال جاری) و برندگان بخش عکس و نقاشی، مصادف با ولادت امام حسین (ع) (22 خرداد ماه) اعلام می گردد. 
 / 0 نظر / 94 بازدید