دولت الکترونیک

در حالی که استفاده از خدمات الکترونیک بانکی کم کم جای خود را در میان مردم و به خصوص جوانان پیدا کرده و همه به نوعی با این خدمات آشنا هستن خیلی مایه تاسف هست که بعضی ارگانهای دولتی در این زمینه بسیار ضعیفتر از مردم عمل  کرده و از قافله عقب مونده اند .

چه بسیارند مشتریانی که به خاظر پرداخت یه فیش 2000 ریالی یا حتی کمتر به حساب یه ارگان دولتی مجبورند ساعتها وقت و انرژی مصرف کنند و باعث آلودگی هوا و ترافیک شوند در حالی که هزینه کاغذ فیش بانکی به تنهایی بیش از این مبلغه آیا نمیشد با استفاده از یه دستگاه pos کار مشتری را در همان محل انجام داد یا بستر پرداخت اینترنتی را برای مراجعه کنندگان فراهم کرد.؟

و چه بسیار شعب بانک ملی که به علت این مراجعات و شلوغی بیش از حد شعبه فرصت جذب منابع را ازدست میدن .فکر میکنین چند درصد از این ماشینهایی که در شهر تردد میکنن جهت همین مراجعات به ادارات دولتی و پرداخت همین مبالغ ریز هستن ؟چقدر به الودگی هوا اضافه میشه؟ چقدر انرژی و سوخت مصرف میشه؟ ترافیک؟ تصادفات؟

/ 3 نظر / 22 بازدید
خبرساز

با عرض سلام و وقت بخير به نظر شما شانس کداميک از افراد براي تصدي پست رياست جمهوري سال 92 بيشتر مي باشد براي شرکت در نظر سنجي به آدرس زير مراجعه نمائيد http://khabarsaz.net/index.php/poll/5-riyasat

متصدی ناراضی

پارسال من هم این موضوع رو نوشتم ... جناب علی پور کاش بشه به بچه ها خط بدیم هر هفته در مورد یه موضوع خاص بنویسیم ... مثلا این هفته دولت الکترونیک .. هفته بعد مشتری مداری ... هفته بعد تریبود آزاد .. چه میذونم اینجوری ... میشه کاریش کرد ها ..؟ راستی تو بیس بوک صفحه بچه ها رو گذاشتیم تو هم بیا www.facebook.com/ybankers