عیدی بانک ملی ایران به مردم ایران

بانک ملی ایران بیش از 16 میلیارد و 330 میلیون ریال برای آزاد سازی 131زندانی جرایم غیر عمد لرستانی پرداخت کرد.

آقای حیدری مدیرعامل بانک، در مراسم جشن آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در خرم آباد که با حضور اعضای هیأت مدیره، نماینده ولی فقیه در استان، مسئولان استانی و مسئولان سازمان زندان‌ها و ستاد دیه کشور برگزار شد، با اشاره به جایگاه رفیع بانک ملی ایران در بین تمام بانک های ایران و جهان اسلام اظهار داشت: بانک ملی ایران از نظر پرداخت تسهیلات در تمامی بخش‌ها رتبه اول را در بین بانک‌های کشور داراست.
وی افزود: این بانک از محل منابع قرض الحسنه موجبات آزادی زندانیان جرایم غیرعمد استان لرستان را فراهم نموده و در بخش احداث مسجد و مدرسه سازی نیز فعالیت های خوبی داشته است.
آقای حیدری در ادامه گفت: بانک ملی ایران با استفاده از اعتبارات فرهنگی ضمن ساخت مراکز فرهنگی و مدارس با ستاد دیه کشور جهت آزاد کردن زندانیان جرایم غیر عمد همکاری داشته و در جشن امروز 131 زندانی لرستانی با پرداخت بیش از 16 میلیارد و 330 میلیون ریال آزاد می‌شوند.
همچنین در این مراسم نماینده ولی فقیه و رئیس کل دادگستری استان لرستان با اشاره به حمایت، پشتیبانی و توجه بانک ملی ایران به امور فرهنگی و اجتماعی از عملکرد این بانک تقدیر کردند.
گفتنی است در پایان مراسم این اقدام خیرخواهانه بانک ملی ایران در آستانه سال نو که به استحکام بنیان تعدادی از خانواده‌های نیازمند منجر شد، مورد قدردانی گروهی از زندانیان مربوطه و خانواده‌های آنها قرار گرفت.
همچنین طی مراسم دیگری در شهرستان ورامین، آقای حیدری مدیر عامل بانک ملی ایران به همراه آقایان خواجه‌حسنی، منصور خاکی و کمرئی اعضای هیأت مدیره و همچنین آقای عبدی رئیس اداره امور شعب جنوب تهران در فرمانداری شهرستان ورامین حضور یافته و کمک نقدی 3 میلیارد ریالی بانک ملی ایران را به ستاد دیه شهرستان ورامین تقدیم کرد.
در این مراسم که جمعی از مسئولان شهرستان ورامین نیز حضور داشتند مدیرعامل با عنوان اینکه انجام فعالیت‌های اجتماعی و خیرخواهانه از سیاست‌های محوری بانک ملی ایران است، گفت: بانک ملی ایران در بین 50 کشور اسلامی با 900 هزار میلیارد ریال دارایی بزرگترین بانک جهان اسلام است.
وی به میزان تسهیلات اعطایی بانک اشاره کرد و افزود: میزان تسهیلات این بانک در داخل کشور بالغ بر 700 هزار میلیارد ریال بوده است که این تسهیلات منشأ آثار بسیار موثری در اقتصاد کشور بوده و این مهم مرهون تلاش تمامی همکاران در پیکره بانک ملی ایران است.
آقای حیدری در بخش دیگر سخنان خود اظهار داشت: بانک ملی ایران با فاصله معنادار نسبت به بانک‌های دوم و سوم، همچنان در رتبه اول بانک‌های کشور به صورت مستحکم ارائه خدمت می‌کند.
وی پرداخت تسهیلات خرد به مردم را از فعالیت‌های دیگر بانک ملی ایران برشمرد و بیان داشت: مانده تسهیلات قرض‌الحسنه اعطایی از جمله تسهیلات ازدواج، تهیه جهیزیه، اشتغال و ... بالغ بر 44 هزار میلیارد ریال است که این عدد همچنان رو به افزایش است.
مدیرعامل با بیان اینکه بانک ملی ایران با تمام توان در جهت گردش چرخ اقتصادی کشور تلاش می‌کند، به وظایف اجتماعی بانک نظیر ساخت مدرسه، مسجد و ... اشاره کرد و گفت: یکی از خدمات اجتماعی بانک، آزادی زندانیان جرایم غیر عمد است که بانک ملی ایران علاوه بر این 3 میلیارد ریال که برای آزادی 25 نفر پرداخت شده، روز گذشته نیز با اختصاص بودجه‌ای بالغ بر 16 میلیارد و 330 میلیون ریال باعث آزادی تمام زندانیان جرایم غیر عمد (131 نفر) در استان لرستان شد تا در آستانه سال نو در کنار خانواده‌های خود باشند.
مدیرعامل بانک در پایان گفت: هموطنان با تودیع سپرده‌های قرض‌الحسنه خود نزد بانک زمینه‌ای ایجاد کنند تا بانک ملی ایران بتواند بیش از پیش اسباب خیر و برکت برای هموطنان عزیز کشور را فراهم نماید. آقای منصوری فرماندار شهرستان ورامین نیز در این مراسم از حمایت و مساعدت مالی بانک ملی ایران برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد تقدیر کرد.
گفتنی است پس از پایان مراسم مذکور آقایان خواجه‌حسنی و منصور خاکی به همراه آقای عبدی از شعبه مجتمع ادارات ورامین بازدید کردند.

 


 چاپ خبر |  فایل متن خبر |  ارسال به ایمیل

/ 2 نظر / 29 بازدید
محمدرضا محمودیان

دوست عزیز با سلام و احترام، فرا رسیدن عید نوروز را صمیمانه با گل واژه محبت به شما نبریک می گویم و از خداوند متعال سلامتی و سربلندی را برایتان آرزو دارم. باشد که برگ های سبز تاریخ زندگیتان، سبز تر از هر روز ورق بخورد. روز و روزگار بر شما خوش و بهار عمرتان پاينده باد.